Blat Classic
Design

Materiał i wykończenie

 

Nasze wyjątkowe stoły drewniane wykonane są ręcznie ze starannie wyselekcjonowanego, suszonego dębu. Również ręcznie malujemy geometryczne i kwiatowe bordery. Do wykończenia stosujemy najwyższej jakości lakier celulozowy, który pozwala zachować blatom naturalny, jasny kolor surowego dębu. Stoły w wersji bielonej są ługowane. 

Opcje blatów

Wybierz blat 3d lub Classic oraz wybarwienie

Blaty 3d

Znakiem rozpoznawczym naszych designerskich stołów z drewna są blaty 3d wykonane z kilkudziesięciu lub nawet ponad dwustu elementów litej kantówki dębowej o trzech przekrojach (2x2; 2x4 oraz 4x4). Blaty 3d są dostępne w kolorze naturalnym lub bielone (ługowane). Jako zabezpieczenie stosujemy bezbarwny, matowy lakier celulozowy. Wysokość blatu wynosi 10 cm

 

Standardowe wymiary (w centymetrach): 60x100x40 (stolik kawowy); 90x160x78; 90x200x78; 100x200x78; 100x240x78

Nasze nietypowe stoły drewniane są dostępne z kilkoma rodzajami nóg i stelaży wykonanych z solidnych profili stalowych o przekroju 4x10cm, malowanych proszkowo, zabezpieczonych od spodu filcem. Standardowe kolory to biały i czarny, jednak na indywidualne życzenie możliwe jest pomalowanie nóg na dowolny kolor z palety RAL.  

Na stołach malujemy bordery geometryczne o szerokościach 4 i 2 cm a także wzór kwiatowy o szerokości 4 cm. Dostępne kolory to biały, szary oraz czarny.  

Tracks&Oaks

 

Jest marką która powstała z zamiłowania do oryginalnych rozwiązań estetycznych oraz fascynacji ciepłym, przyjaznym i jednocześnie niezwykle solidnym materiałem jakim jest drewno dębowe. Naszym celem jest łączenie najwyższej jakości rzemiosła z przyjemnością tworzenia mebli nietuzinkowych oraz niepowtarzalnych. Meble, takie jak stoły, mogą być zarówno funkcjonalne, jak i designerskie, wyjątkowe, nowoczesne oraz oryginalne. Każdy wykonany przez nas stół jest tworzony na indywidualne zamówienie w wybranej przez zamawiającego specyfikacji    

Blaty Classic

Są to gładkie blaty wykonane z najwyższej jakości desek dębowych o wysokości 4 cm. Blaty Classic są dostępne w kolorze naturalnym lub bielone (ługowane). Jako zabezpieczenie stosujemy bezbarwny, matowy lakier celulozowy.  

 

Standardowe wymiary (w centymetrach): 60x100x40 (stolik kawowy); 90x160x78; 90x200x78; 100x200x78; 100x240x78


Bordery malowane na blacie bielonym


 


Bordery malowane na blacie w kolorze naturalnym i bielonym


 

Geometryczne wysokość 2 cm

Geometryczne wysokość 4 cm

Kwiatowe wysokość 4 cm

Opcje borderów

Wybierz wzory geometryczne lub wzór kwiatowy

Opcje nóg

Oferujemy wybór spośród kilku wzorów nóg oraz stelaży

Konserwacja stołów Tracks&Oaks

Blaty wyjątkowych stołów Tracks&Oaks są zabezpieczone bezbarwnym lakierem celulozowym. Do czyszczenia blatów polecamy produkty dedykowane do mebli lakierowanych. Naszych stołów dębowych nie należy olejować ani stosować detergentów, które mogłyby naruszyć strukturę lakieru.

O nas

Design

 

W Tracks&Oaks uważamy, że funkcja użytkowa mebli to zaledwie jedna z wielu. Oprócz niej meble mogą być dodatkowo intrygujące, inspirować, definiować estetycznie przestrzeń. Jeżeli dają się ponadto swojemu użytkownikowi odkrywać co jakiś czas na nowo, wtedy nigdy się nie nudzą. Dążymy do tego, żeby takie właśnie meble tworzyć. Stoły Tracks&Oaks, dzięki nieregularnej, trójwymiarowej krawędzi każdego dnia wyglądają trochę inaczej zmieniając się wraz z natężeniem i kierunkiem otaczającego je światła. Chcemy  sprawić, aby nawet tak proste elementy wystroju wnętrza jak stoły, wniosły do niego to, co modne, oryginalne oraz nowoczesne.  


Bordery malowane na blacie w kolorze naturalnym


 

Wyjątkowe miejsca zasługują na wyjątkowe meble

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt:

biuro@trackandoaks.com

tel: 501-026-344